Robotické uzavírací stroje


Uzavírání některých typů obalů není možné provádět pomocí tradičních uzavíracích strojů. Jedná se zejména o obaly, u kterých hrozí vystřikování produktu, případně o obaly s komplikovanými typy uzávěrů. 


Příklady využití:

  • Orientace víček a uzávěrů
  • Nasazování a utahování víček
  • Nasazování odnosných uch
  • Nasazování pumpiček nebo rozprašovačů

SCARA Robot SR-6iA

Model FANUC SR-6iA je skvělou volbou pro montážní, kompletační, kontrolní a balicí aplikace vyžadující nosnost až 6 kg. Model SR-6iA se vejde do malého prostoru a nabízí rychlost a přesnost v rozsahu 360°. Jeho lehká konstrukce s podstavcem a integrované služby minimalizují riziko rušení periferních zařízení.


OSY DOSAH NOSNOST
4 650 mm 6 kg

Vyšší produktivita

Rychlost, přesnost a obratnost nabízená roboty FANUC SCARA přináší vyšší produktivitu i efektivitu pro vaše podnikání.

Integrované vybavení

Případné rušení i náklady jsou minimalizovány díky vstupům/výstupům, 24VDC, elektromagnetickým ventilům a pneumatickému vedení v rameni.

Snadné obnovení po výskytu chyby

Díky bílému epoxidovému nátěru, stupni krytí IP54 a vybavení potravinářským mazivem NSF-H1 a antikorozními šrouby je model SR-6iA/C ideální pro použití při manipulaci s potravinami a v čistých prostorách.


SCARA Robot SR-12iA

Díky malým rozměrům, nízké hmotnosti a vnitřně vedeným kabeláži/potrubí má zařízení jednoduchý a čistý vzhled, který minimalizuje rušivé kontury a usnadňuje integraci robotu FANUC SR-12iA do jakékoli montážní nebo balicí linky. Půdorys o rozměrech 280×364 mm, hmotnost 53 kg a dosah 900 mm zajišťují maximální účinnost z hlediska prostoru a rozsahu pohybu.


OSY DOSAH NOSNOST
4 900 mm 12 kg

Volitelně

SR-12iA je k dispozici v bílé barvě, s krytým vřetenem osy Z a stupněm krytí IP65. Díky tomu je robot ideální pro zpracování sekundárních potravin