Vkládání do kartonů


Nabízíme řešení pro balení různých produktů do kartonů. Přísavky a uchopovací nástroje pro robotická ramena jsou navrhovány s ohledem na balené produkty a zaručují tak perfektní provoz bez poškození baleného obalu či kartonu.


Příklady využití:

  • Automatické rozkládání kartonů
  • Vkládání produktů do kartonů
  • Vkládání proložkových kartonů a separátorů
  • Zavírání a lepení chlopní kartonů
  • Aplikace samolepících etiket na kartony

M-410iC/110

Tento 4osý robot vytvořený na základě modelové řady FANUC M-410 se vyznačuje štíhlým designem a vynikající kinematikou. Tyto vlastnosti mu umožňují provádět paletizaci ve vysoké rychlosti (výkon 2 200 cyklů za hodinu) a současně s maximální efektivitou využívá dostupný pracovní prostor. Ve srovnání s většími modely této řady je model M-410iC/110 považován za nejrychlejšího paletizačního robota ve své třídě s pracovním rozsahem 2 400 mm.


OSY DOSAH NOSNOST
4 2 403 mm 110 kg

Kompaktní a dynamický

Velikost 2,40 m dává modelu M-410iC/110 výhodu rychlosti. Je výrazně rychlejší než jiní paletizační roboty ze stejné třídy.

Maximální využití minimálního prostoru.

V omezených prostorech je tento paletizační model schopen provádět svou práci bez omezení. Jeho kinematika vytvořená pro specifický účel mu umožňuje dosáhnout maximální možné úrovně efektivity paletizování v daném pracovním prostoru.

Přímé pracovní možnosti

Pro zajištění ideálních podmínek paletizování je tento model zkonstruován tak, aby dosáhl optimalizovaných pracovních možností při paletizaci. To mu dává širší rozsah pohybu, který je optimální pro kompletní stohovací výšku palet.